Pôžička Sberbank

Sberbank logo

Sberbank pôžička

Výhodná banková pôžička s nemennou splátkou, ktorú môžete použiť na čokoľvek. Stačí vyplniť nezáväznú žiadosť a operátori pôžičky sa už o všetko postarajú. Nebudete potrebovať ručiteľa a peniaze získate priamo na bankový účet.Nezáväzná žiadosť
Budete kontaktovaný
Získate peniaze

Základné informácie

Typ pôžičky: banková
Výška: 1 000 až 25 000 €
Splatnosť: 12 - 96 mesiacov

Aj bez potvrdenia o príjme
Bezplatné predčasné
splatenie
Pôžička pre všetkých
Bezúčelová pôžička
Online uzavretie
Pôžička bez ručiteľa
Čerpanie na bežný účet


Jednoduchá pôžička

Pôžička od Sberbank je dostupná pôžička, ktorú môžete získať online. Je určená pre ľudí s príjmom, ale ponúka tiež možnosť bez potvrdenia o príjme. Je určená žiadateľom od 18 do 65 rokov. Požiadať o pôžičku môžu nielen občania SR, ale aj cudzinci s pobytom. Pre vybavenie pôžičky budete potrebovať jeden doklad totožnosti.

Podmienky získania

Vek 18 – 65 rokov
Občan SR
Cudzinec s pobytom
Pravidelný príjem
Doklad totožnosti

Výhody pôžičky

Nízky úrok
Aj bez potvrdenia o príjme
Renomovaná banka
Bezúčelová pôžička
Online uzavretie
Pôžička bez ručiteľa
Čerpanie na bežný účet
Bezplatné predčasné splatenie

Nevýhody pôžičky

Menšia dostupnosť než nebankové
Preverovanie bonity

Moderná banka

Okrem pôžičky ponúka Sberbank tiež konsolidáciu pôžičiek, hypotéky, platobné karty, povolené prečerpanie a bežné účty. Sberbank stavia svoju stratégiu na štyroch základoch, ktorými sú rešpekt a úcta, priateľskost, otvorenost a snaha o dokonalosť. Sberbank sa môže pochváliť 170 rokmi tradície.

Nejnovější články


Ako hospodáriť s peniazmi

Ako hospodáriť s peniazmi?

Stáva sa Vám, že ku koncu mesiaca zistíte, že nevyjdete s peniazmi. Naučte sa hospodáriť s peniazmi a neobávajte sa pred výplatou otvoriť peňaženku alebo nahliadnuť na bankový účet. Poradíme Vám, ako na to!

Kde nájsť peniaze

Kde nájsť peniaze navyše?

Tiež sa vždy pousmejete nad odporúčaním, aby ste si odkladali 20 až 40% zo svojho príjmu na neočakávanej výdavky a vytvárali si finančnú rezervu? Kde nájsť peniaze navyše? Poradíme Vám, ako na to!

Ako sa zbaviť dlhov

Ako sa zbaviť dlhov?

Ako sa natrvalo zbaviť svojich dlhov a konečne sa oslobodiť od hrozieb exekúcie? Nie vždy je to ale jednoduché, prinášame Vám na to odpovede.