Rýchla pôžička

Rýchle pôžičky na účet

Dostali ste sa do situácie, kedy potrebujete rýchlo niečo zaplatiť, ale nemáte dostatok peňazí ani žiadnu rezervu, z ktorej by ste mohli výdavok uhradiť?

Hodila by sa Vám rýchla pôžička? Máme pre Vás dobrú správu - presne tento typ pôžičiek ponúkajú popredné nebankové spoločnosti.

Porovnaj-Pôžičky.sk > Pôžičky > Rýchla pôžička
Výška pôžičky:
25 - 500 €
Splatnosť:
1 - 30 dní
Výška pôžičky:
25 € - 25000 €
Splatnosť:
25 dní - 8 rokov

Okamžitý prevod z účtu na účet

Rýchle pôžičky sú najjednoduchšou a najpriamejšou cestou, ako sa dostať behom pár desiatok minút k hotovosti. Odoslanie samotnej sumy prebieha ihneď po schválení pôžičky z tej banky, u ktorej máte účet. To zaručuje rýchly prevod finančných prostriedkov, napríklad aj cez víkend.

Rýchle pôžičky

Úverový limit sa zvyšuje postupne

Rýchle pôžičky, ktoré poskytujú výhradne nebankové spoločnosti, ale nie sú vhodné na riešenie dlhodobejších finančných ťažkostí, a to z dôvodu krátkej doby splatnosti, vyššiemu RPMN a nízkemu úverovému limitu. Ak žiadate u nebankovej spoločnosti o pôžičku prvýkrát, dosiahnete na sumu do 200 eur. Naopak overení klienti môžu uvažovať o sume až do výšky 700 eur.

Predĺženie doby splatnosti

Na vrátenie požičanej sumy máte v priemere 30 až 45 dní, to nepredstavujte žiadny problém pre žiadateľov, ktorí poberajú pravidelný mesačný príjem. A keby sa predsa prihodilo niečo, čo by Vám znemožnilo pôžičku splatiť, požiadajte za poplatok o predĺženie doby splatnosti.

Vyskúšajte prvú pôžičku zadarmo

Rýchle pôžičky už pomohli vyriešiť peňažné problémy mnohým ženám na materskej dovolenke, študentom, dôchodcom, podnikateľom i ľuďom pred výplatou. Rýchle pôžičky ihneď na účet od známych nebankových spoločností sú na výbornej úrovni a presvedčiť sa o ich výhodách môžete využitím akcie prvej pôžičky zadarmo.

Nevýhody pôžičky

Drahšia pôžička
Krátka splatnosť do 1 mesiaca
Iba malé sumy

Neýhody pôžičky

Neyžaduje dokladovanie príjmu
Prvá pôžička zdarma (u niektorých poskytovateľov)
Registre nie sú prekážkou
Veľmi dostupné
Okamžité schválenie
Peniaze na účte za pár minút

Nejnovější články


Ako hospodáriť s peniazmi

Ako hospodáriť s peniazmi?

Stáva sa Vám, že ku koncu mesiaca zistíte, že nevyjdete s peniazmi. Naučte sa hospodáriť s peniazmi a neobávajte sa pred výplatou otvoriť peňaženku alebo nahliadnuť na bankový účet. Poradíme Vám, ako na to!

Kde nájsť peniaze

Kde nájsť peniaze navyše?

Tiež sa vždy pousmejete nad odporúčaním, aby ste si odkladali 20 až 40% zo svojho príjmu na neočakávanej výdavky a vytvárali si finančnú rezervu? Kde nájsť peniaze navyše? Poradíme Vám, ako na to!

Ako sa zbaviť dlhov

Ako sa zbaviť dlhov?

Ako sa natrvalo zbaviť svojich dlhov a konečne sa oslobodiť od hrozieb exekúcie? Nie vždy je to ale jednoduché, prinášame Vám na to odpovede.