Články

Financie na Vašej strane

Neorientujete sa vo svete financií a nemáte úplne jasno vo finančných pojmoch a typoch pôžičiek? Pripravili sme pre Vás vedomostnú bázu, ktorá Vám pomôže lepšie sa zorientovať na poli pôžičiek. Finančná gramotnosť je základom pre správne rozhodnutie.


Ako hospodáriť s peniazmi

Ako hospodáriť s peniazmi?

Stáva sa Vám, že ku koncu mesiaca zistíte, že nevyjdete s peniazmi. Naučte sa hospodáriť s peniazmi a neobávajte sa pred výplatou otvoriť peňaženku alebo nahliadnuť na bankový účet. Poradíme Vám, ako na to!

Kde nájsť peniaze

Kde nájsť peniaze navyše?

Tiež sa vždy pousmejete nad odporúčaním, aby ste si odkladali 20 až 40% zo svojho príjmu na neočakávanej výdavky a vytvárali si finančnú rezervu? Kde nájsť peniaze navyše? Poradíme Vám, ako na to!

Ako sa zbaviť dlhov

Ako sa zbaviť dlhov?

Ako sa natrvalo zbaviť svojich dlhov a konečne sa oslobodiť od hrozieb exekúcie? Nie vždy je to ale jednoduché, prinášame Vám na to odpovede.


rodinný rozpočet

Ako zostaviť rodinný rozpočet?

Ako zostaviť kvalitný rodinny rozpočet správne, aby bol efektívny? Vieme, ako na to a práve teraz Vám to prezradíme!

keď nemôžem splácať

Čo robiť, keď nemôžem splácať?

Čo robiť, keď sa objaví nepredvídateľné situácie, ktoré spôsobia, že náhle nemáme na splátky. Čo robiť vo chvíli, keď nemôžete splácať pôžičku? Prinášame Vám na to odpovede.

požiadať o vyšší plat

Ako požiadať o vyšší plat?

Cítite sa v práci finančne podhodnotení? Povedzte si o vyšší plat a naozaj ho dostaňte. Práve teraz Vám prezradíme, ako na to!


podvodná pôžička

Ako spoznať podvodnú pôžičku?

Uvažujete o nebankovej pôžičke, ale obávate sa, aby ste sa nestali obeťou nepoctivých podnikateľov? Poradíme Vám podľa ktorých znakov môžete spoznať, že ide o podvodnú pôžičku.

Inzercia pôžičiek

Inzercia pôžičiek

Prehľad nebankových pôžičiek nájdete v inzercii pôžičiek, kde je tiež možné zadávať finančné ponuky alebo dopyty, a to väčšinou bez poplatkov.

dávať pozor

Na čo si treba dávať pozor pri pôžičkách?

Na čo všetko si dať pozor pri pôžičkách? Často počúvame, ako dôverčiví ľudia uzavreli nevýhodnú úverovú zmluvu s podvodnými firmami.


AKO SPRÁVNE VYBRAŤ BYT ?

Rozhodnutie samostatného bývania činíme len párkrát za život. Než urobíte konečné rozhodnutie prinášame niekoľko tipov, čo je dobré zvážiť tak, aby bol byt, ktorý si kúpite, podľa vašich predstáv.