Pôžička bez dokladovania príjmu

Pôžička bez príjmu

Uvažujete o pôžičke, ale nemáte dokladovateľný či dostatočný príjem? Nechcete, aby sa vás niekto pýtal na to, koľko zarábate? Práve Vám je určená pôžička bez dokladovania príjmu, ktorú nájdete v ponukách nebankových spoločností i bánk. Tieto pôžičky sú do výšky niekoľko sto eur so splatnosťou do jedného mesiaca aj v hodnote niekoľko tisíc eur.

Porovnaj-Pôžičky.sk > > Pôžičky > Pôžička bez dokladovania príjmu

Nebankové pôžičky bez dokladovania príjmu so zástavou

Možno ste sa pozastavili nad tým, že Vám požičia bez dokladovania príjmu tiež banky. Síce nedosiahnete na klasickú spotrebiteľskú pôžičku, ale môžete využiť hypotéku bez dokladovania príjmu učenú na refinancovanie, kúpu nehnuteľnosti alebo neúčelové použitie. Tento úver zabezpečený nehnuteľnosťou Vám prinesie v priemere sumu vo výške 70% hodnoty Vašej nehnuteľnosti. Výhodou tohto úveru je nízka úroková sadzba, doba splatnosti až niekoľko rokov a možnosť poistenia splátok pre prípad straty zamestnania, dlhodobej choroby alebo invalidity.

Pôžička bez príjmu

Pôžičky bez príjmu mimo banky

Nebankové spoločnosti Vám požičajú za vyšší úrok, ale podmienky sú natoľko mierne, že o ne môžu požiadať všetci záujemcovia. Medzi najobľúbenejšie pôžičky patrí tzv. rýchle mikropôžičky do výšky 170 eur a dobou splatnosti 30 dní, avšak nie je problém dosiahnuť aj na štvorciferné sumy.

Pri pôžičkách do 7 000 eur zvyčajne nepotrebujete ručenie, splácate je niekoľko mesiacov až rokov a neprihliada sa toľko k registrom dlžníkov, možno ichzískať bez registra. U vyšších čiastok nad 7 000 eur hovoríme o tzv. Americkej hypotéke a za jej poskytnutie ručíte nehnuteľnosťou.

Požiadajte o pôžičku online

Pôžičku bez dokladovania príjmu najjednoduchšie a najrýchlejšie dohodnete cez internet prostredníctvom online žiadosti. Počas okamihu sa dozviete výsledok o schválení alebo zamietnutí, prípadne budete vyzvaní k dokladovaniu potrebných dokumentov. Kým schvalovatelnost malých pôžičiek je vysoká, sa stúpajúcimi čiastkami úspešnosť klesá.

Nevýhody pôžičky

Zástava u vyšších čiastok
Vyšší úrok alebo poplatky
Pozor na neseriózných poskytovateľov

výhody pôžičky

Neyžaduje dokladovanie príjmu
Možné poistenie
Ľahká dostupnosť
Rýchle vybavenie u malých súm

Nejnovější články


Ako hospodáriť s peniazmi

Ako hospodáriť s peniazmi?

Stáva sa Vám, že ku koncu mesiaca zistíte, že nevyjdete s peniazmi. Naučte sa hospodáriť s peniazmi a neobávajte sa pred výplatou otvoriť peňaženku alebo nahliadnuť na bankový účet. Poradíme Vám, ako na to!

Kde nájsť peniaze

Kde nájsť peniaze navyše?

Tiež sa vždy pousmejete nad odporúčaním, aby ste si odkladali 20 až 40% zo svojho príjmu na neočakávanej výdavky a vytvárali si finančnú rezervu? Kde nájsť peniaze navyše? Poradíme Vám, ako na to!

Ako sa zbaviť dlhov

Ako sa zbaviť dlhov?

Ako sa natrvalo zbaviť svojich dlhov a konečne sa oslobodiť od hrozieb exekúcie? Nie vždy je to ale jednoduché, prinášame Vám na to odpovede.