Pôžička bez registra nebanková

Pôžičky bez registra

Vymaniť sa z registra dlžníkov nie je ľahké a bohužiaľ banky berú ohľad na registre pri schvaľovaní pôžičky. Stačí k tomu jedna nezaplatená splátka alebo neuhradená zloženka mobilnému operátorovi ste v registri. Nebankové spoločnosti Vás ale za tieto prehrešky nechcú trestať a záujemcom prinášajú pôžičky bez registra.

Porovnaj-Pôžičky.sk > Pôžičky > Pôžičky bez registra

So zástavou nehnuteľnosti

Pôžičky bez registra nájdeme iba v ponukách súkromných nebankových spoločností. Neprihliada k Vašej úverovej histórii a viac sa zameriavajú na Vašu schopnosť splácať pôžičku, ale nebýva to pravidlom. Mnoho spoločností Vám požičia bez dokladovania príjmu, a to až niekoľko desiatok až stoviek tisíc korún. Zvlášť u vysokých súm nad 7 000 eur a bez dokladovania príjmu musíte spoločnosti poskytnúť nejakú záruku - najlepšie dať do zástavy nehnuteľnosť. To zvýši Vašu bonitu a otvorí Vám to dvere k lepšej pôžičke.

Pôžička bez registra

Registre nerozhodujú

Pôžičky bez registra do 7 000 eur a bez založenia nehnuteľnosti sú vždy posudzované individuálne a podmienky na ich získanie sa spoločnosť od spoločnosti líšia. Musíte preukázať, že pôžičku budete schopní splácať, napríklad dostatočným príjmom alebo ručiteľom. Poskytovatelia pôžičiek tiež prihliadajú, o aký záznam v registra sa jedná, a pokiaľ nejde o nič závažné, pôžičku máte na dosah ruky.

Pôžičky bez doloženia príjmu a bez zástavy

Zďaleka najrozšírenejším druhom pôžičiek bez registra sú rýchle pôžičky na dobu 30 dní. Jedná sa o krátkodobú výpomoc pri nedostatku peňazí pred výplatou a pri nečakaných výdavkoch. Na prvýkrát Vám spoločnosť vypomôže sumou do 170 eur, pri opakovaných žiadostiach nie je výnimkou až 740 eur. S týmito pôžičkami ale opatrne, aby ste ich boli schopní splatiť do jedného mesiaca z ďalšieho príjmu. V opačnom prípade sa vystavujete sankciám či vysokým poplatkom za predĺženie splatnosti.

Nevýhody pôžičky

Zástava u vyšších čiastok
Horšie podmienky ako v banke
Pozor na neseriózných poskytovateľov

Výhody pôžičky

Možné aj bez príjmu a bez registra
Dostupnosť
Rýchle vybavenie u malých súm

Nejnovější články


Ako hospodáriť s peniazmi

Ako hospodáriť s peniazmi?

Stáva sa Vám, že ku koncu mesiaca zistíte, že nevyjdete s peniazmi. Naučte sa hospodáriť s peniazmi a neobávajte sa pred výplatou otvoriť peňaženku alebo nahliadnuť na bankový účet. Poradíme Vám, ako na to!

Kde nájsť peniaze

Kde nájsť peniaze navyše?

Tiež sa vždy pousmejete nad odporúčaním, aby ste si odkladali 20 až 40% zo svojho príjmu na neočakávanej výdavky a vytvárali si finančnú rezervu? Kde nájsť peniaze navyše? Poradíme Vám, ako na to!

Ako sa zbaviť dlhov

Ako sa zbaviť dlhov?

Ako sa natrvalo zbaviť svojich dlhov a konečne sa oslobodiť od hrozieb exekúcie? Nie vždy je to ale jednoduché, prinášame Vám na to odpovede.