SMS pôžička

Rýchla pôžička ihneď na účet

SMS pôžičky sú dostupné aj ľuďom s negatívnym záznamom v centrálnom registri dlžníkov a SOLUSu, to je najväčší rozdiel oproti bankovým pôžičkám. Platobný prehrešok z minulosti tak nie je prekážkou pre získanie pôžičky.

SMS pôžička - bez príjmu

Hovoríte si, že pôžičku nedostanete, pretože nemáte žiadny príjem? Potom pre vás máme dobrú správu: nebankový poskytovatelia nechcú vedieť vaše príjmy a požičiajú aj ženám na materskej dovolenke, študentom, dôchodcom a nezamestnaným osobám.

Pôžička pred výplatou

SMS pôžička - ihneď na účet

Nebankové spoločnosti vám vedia vyplatiť pôžičku na účet okamžite po jej schválení a peniaze môžete dostať už do jednej hodiny. Podmienkou je, aby ste vlastnili účet v rovnakej banke ako spoločnosť. Prevod medzi účtami tej istej banky potom trvá len pár minút.

Pôžička - až do 500 Eur

Suma, o ktorú môžete požiadať prvýkrát, zvyčajne nepresahuje 150 Eur. Ak prvú pôžičku splatíte do stanoveného termínu, pri ďalšej žiadosti o pôžičku môžete požiadať o vyššiu sumu. Niektoré nebankové spoločnosti svojim dôveryhodným klientom požičiajú až 500 Eur.

Online cez internet

O SMS pôžičku sa na prvýkrát žiada cez internet. Ako na to? Stačí si vybrať z najlepších ponúk. Vyberte si spoločnosť, nastavte výšku a dobu splatnosti a vyplňte informácie o svojej osobe. Celý proces vybavíte zo svojho domova.

Nevýhody pôžičky

Pôžička je drahá
Iba malé sumy
Krátka splatnosť do 1 mesiaca
Prípadný overovací poplatok 1 cent

Výhody pôžičky

Nevyžaduje dokladovania príjmu
Tolerancia registrov
Ľahká dostupnosť
Rýchle zaslanie peňazí na účet

Nejnovější články


Ako hospodáriť s peniazmi

Ako hospodáriť s peniazmi?

Stáva sa Vám, že ku koncu mesiaca zistíte, že nevyjdete s peniazmi. Naučte sa hospodáriť s peniazmi a neobávajte sa pred výplatou otvoriť peňaženku alebo nahliadnuť na bankový účet. Poradíme Vám, ako na to!

Kde nájsť peniaze

Kde nájsť peniaze navyše?

Tiež sa vždy pousmejete nad odporúčaním, aby ste si odkladali 20 až 40% zo svojho príjmu na neočakávanej výdavky a vytvárali si finančnú rezervu? Kde nájsť peniaze navyše? Poradíme Vám, ako na to!

Ako sa zbaviť dlhov

Ako sa zbaviť dlhov?

Ako sa natrvalo zbaviť svojich dlhov a konečne sa oslobodiť od hrozieb exekúcie? Nie vždy je to ale jednoduché, prinášame Vám na to odpovede.