Pôžičky pre každého

Typy pôžičiek

Neviete, ktorý typ pôžičky zvoliť? Uvažujete nad pôžičkou a chceli by ste získať online produkt na trhu? Aké výhody majú bankové a nebankové pôžičky?

Porovnaj-Pôžičky.sk > Požičky > Typy požičiek
Výška pôžičky:
25 € - 25000 €
Splatnosť:
25 dní - 8 rokov
Výška pôžičky:
25 - 500 €
Splatnosť:
1 - 30 dní

Banková pôžička je výhodnejšia

Možno stojíte pred otázkou, či dať prednosť bankové alebo nebankové pôžičke. Vždy záleží na Vašej úverovej histórii, príjmu a požiadavkám na pôžičku. Bankové úvery sú všeobecne výhodnejšie a môžete požiadať o vyššiu sumu za nižší úrok. Banky si ale klienty dôkladne preverujú v registroch dlžníkov a prihliadajú na ich príjem.

Porovnanie požičiek

Nebanková pôžička je dostupnejšia

Nebankové pôžičky sú dostupné väčšine záujemcov a dohodnete je dokonca aj so záznamom v registri dlžníkov a nízkym alebo nepravidelným príjmom.

Nemusíte sa vzdávať ani nádeje na vyššie čiastky, ak preukážete dostatočnú bonitu alebo poskytnete založenie nehnuteľnosti. Benevolentné podmienky sú ale vykúpené vyšším RPMN a kratšou dobou splatnosti.

Rýchle pôžičky za pár minút

Ak potrebujete peniaze naozaj rýchlo, vyskúšajte rýchle pôžičky, ktoré sú k dispozícii bez zložitého dokladovania príjmu či so záznamom registroi. Peniaze dostanete obratom na bankový účet. Ich výška je obmedzená na niekoľko stoviek eur.

Záruka solídnych finančných inštitúcií

Pôžičky mnohokrát zaťaží rodinný rozpočet na niekoľko mesiacov až rokov, preto je vo Vašom vlastnom záujme, aby ste si vybrali najlepší produkt. S porovnávačom pôžičiek to bude ľahké a navyše máte istotu, že sa Vám v ponuke zobrazí zavedené finančné inštitúcie a nestanete sa obeťou podvodných spoločností.

Nejnovější články


Ako hospodáriť s peniazmi

Ako hospodáriť s peniazmi?

Stáva sa Vám, že ku koncu mesiaca zistíte, že nevyjdete s peniazmi. Naučte sa hospodáriť s peniazmi a neobávajte sa pred výplatou otvoriť peňaženku alebo nahliadnuť na bankový účet. Poradíme Vám, ako na to!

Kde nájsť peniaze

Kde nájsť peniaze navyše?

Tiež sa vždy pousmejete nad odporúčaním, aby ste si odkladali 20 až 40% zo svojho príjmu na neočakávanej výdavky a vytvárali si finančnú rezervu? Kde nájsť peniaze navyše? Poradíme Vám, ako na to!

Ako sa zbaviť dlhov

Ako sa zbaviť dlhov?

Ako sa natrvalo zbaviť svojich dlhov a konečne sa oslobodiť od hrozieb exekúcie? Nie vždy je to ale jednoduché, prinášame Vám na to odpovede.