Zlúčenie pôžičiek

Zlúčením pôžičiek ušetríte

Jeden úver sa dá ešte finančne zvládnuť, ale čo keď ste sa zadlžili u viacerých inštitúcií?

Nielen, že mesačné splátky a poplatky významne zaťaží rodinný rozpočet, ale ľahko strácate prehľad, kde čo dlhujete a ľahko zabudnete na niektoré splátky.

Predíďte týmto starostiam a ušetrite si prípadné problémy, a to konsolidáciou Vašich existujúcich pôžičiek u bankovej alebo nebankovej spoločnosti.

Porovnaj-Pôžičky.sk > Pôžičky > Zlúčenie pôžičiek

Zlúčenie pôžičiek = nižšia splátka

Konsolidáciou zlúčite všetky pôžičky do jednej, čo prináša výhodnejšiu úrokovú mieru, dlhšiu dobu splatnosti a nižšie výdavky na splátky, ako keby ste platili každý úver samostatne. Záujemcovia o nebankovú konsolidáciu by mali vedieť, že je dostupná iba klientom bez negatívneho záznamu v registroch dlžníkov, s dostatočnou bonitou a prípadne s ručením.

Zlúčenie u nebankovej spoločnosti

Ak neuspejete v banke, vôbec sa nebojte konsolidácie pôžičiek u nebankových spoločností. Tie neprihliadajú toľko k bonite ako banky, čo umožňuje zlúčenie pôžičiek do jednej takmer každému. Počítajte s vyššou úrokovou sadzbou ako v banke, ktorou sa spoločnosti chráni proti prípadnému nesplácaniu.

ZLÚČENÍM PÔŽIČIEK UŠETRÍTE

Prečo konsolidovať?

Konsolidácia pôžičiek Vám prináša samé výhody - prečo je teda nevyužiť? Na mesačných splátkach môžete ušetriť až niekoľko desiatok eur mesačne a to rozhodne stojí za zváženie. Môžete získať tiež dodatočnú výhodnejšiu pôžičku.

Dobu splatnosti a výšku splátok si nastavíte podľa svojich možností a kedykoľvek môžete uhradiť mimoriadnu splátku alebo pôžičku splatiť pred termínom bez sankčných poplatkov.

Podmienky ku konsolidácii

Konsolidácia pôžičiek prebieha ľahko a rýchlo bez zbytočného papierovania. Každá banka a spoločnosť má nastavené podmienky pre zlúčenie úverov trochu inak, ale jedno majú spoločné: plnoletý žiadateľ musí doložiť doklad totožnosti, poskytnúť aspoň jednu zmluvu o úvere a mať aspoň dva nesplatené finančné záväzky, napríklad vo forme kontokorentu, kreditné karty alebo spotrebiteľské pôžičky.

Nevýhody konsolidácie

Nie vždy sa podarí vyplatiť pôvodnú pôžičku

Výhody konsolidácie

Ušetríte na poplatkoch
Ušetríte na úrokoch
Zbavíte sa drahých pôžičiek

Nejnovější články


Ako hospodáriť s peniazmi

Ako hospodáriť s peniazmi?

Stáva sa Vám, že ku koncu mesiaca zistíte, že nevyjdete s peniazmi. Naučte sa hospodáriť s peniazmi a neobávajte sa pred výplatou otvoriť peňaženku alebo nahliadnuť na bankový účet. Poradíme Vám, ako na to!

Kde nájsť peniaze

Kde nájsť peniaze navyše?

Tiež sa vždy pousmejete nad odporúčaním, aby ste si odkladali 20 až 40% zo svojho príjmu na neočakávanej výdavky a vytvárali si finančnú rezervu? Kde nájsť peniaze navyše? Poradíme Vám, ako na to!

Ako sa zbaviť dlhov

Ako sa zbaviť dlhov?

Ako sa natrvalo zbaviť svojich dlhov a konečne sa oslobodiť od hrozieb exekúcie? Nie vždy je to ale jednoduché, prinášame Vám na to odpovede.