Pôžička pred výplatou

Pôžičky pred výplatou sú okamžitou pomocou

Snáď každému sa niekedy stalo, že musel pred výplatou otáčať každé euro. Pri nečakaných výdavkoch potom hrozí, že nevyjdete do výplaty. Môžete požiadať o pomoc rodinu, ale nie všetci majú tú možnosť, alebo nechcú, aby to okolie vedelo. Rýchlu pomoc v takých chvíľach ponúka pôžička pred výplatou.

Porovnaj-Pôžičky.sk > > Pôžičky >Pôžička pred výplatou

Pôžička pre každého

Pôžičku pred výplatou zaradila do svojej ponuky rad nebankových spoločností a stretla sa s nebývalým záujmom. Čím je to spôsobené? Táto pôžička sa snaží o to, aby ste svoje peniaze získali bez zbytočného čakania ihneď na účet, a nekladie si takmer žiadne podmienky. Nie je podmienkou dokladovania príjmu. Určená je všetkým žiadateľom a je úplne jedno, či poberajú mzdu, sociálne dávky, podporu v nezamestnanosti alebo majú nepravidelný príjem z podnikania.

Pôžička pred výplatou

Dostupná aj bez registra

Pôžička pred výplatou neberie do úvahy, alebo toleruje záznamy v registroch dlžníkov, jedná sa o pôžičku bez registra a nepožaduje od Vás ručenie ani zástavu. Schvaľovanie u malých súm väčšinou prebieha automaticky a Vy sa dozviete výsledok obratom po odoslaní online žiadosti. U vyšších pôžičiek Vás môže kontaktovať úverový pracovník spoločnosti a požadovať určité doklady.

Pôžičky so splatnosťou niekoľkých mesiacov

Ak potrebujete vyššiu čiastku na neodkladný nákup automobilu alebo zaplatenie dovolenky, aj pre Vás existuje riešenie. Môžete využiť pôžičky v rádoch stoviek eur so splatnosťou niekoľkých mesiacov až rokov. Podmienkou však môže byť dokladovanie príjmu.

Nevýhody pôžičiek pred výplatou

U prvej pôžičky pred výplatou sa môžete stretnúť so zaslaním overovacieho poplatku, čo môže celý proces zdržať, zvlášť ak máte účet v inej banke ako spoločnosť a bude musieť prebehnúť medzibankový prevod. U malých krátkodobých pôžičiek pre Vás môže byť nevýhodná doba splatnosti 30 dní a vyššie poplatky a úroková sadzba.

Nevýhody pôžičky

Pôžička je drahá
Iba malé sumy
Krátka splatnosť do 1 mesiaca
Prípadný overovací poplatok 1 cent

Výhody pôžičky

Nevyžaduje dokladovania príjmu
Tolerancia registrov
Ľahká dostupnosť
Rýchle zaslanie peňazí na účet

Nejnovější články


Ako hospodáriť s peniazmi

Ako hospodáriť s peniazmi?

Stáva sa Vám, že ku koncu mesiaca zistíte, že nevyjdete s peniazmi. Naučte sa hospodáriť s peniazmi a neobávajte sa pred výplatou otvoriť peňaženku alebo nahliadnuť na bankový účet. Poradíme Vám, ako na to!

Kde nájsť peniaze

Kde nájsť peniaze navyše?

Tiež sa vždy pousmejete nad odporúčaním, aby ste si odkladali 20 až 40% zo svojho príjmu na neočakávanej výdavky a vytvárali si finančnú rezervu? Kde nájsť peniaze navyše? Poradíme Vám, ako na to!

Ako sa zbaviť dlhov

Ako sa zbaviť dlhov?

Ako sa natrvalo zbaviť svojich dlhov a konečne sa oslobodiť od hrozieb exekúcie? Nie vždy je to ale jednoduché, prinášame Vám na to odpovede.