Nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky

Obľúbenosť nebankových pôžičiek neustále rastie. Môže za to nielen ich dostupnosť, ale aj solídne jednanie známych spoločností a prehľadné zmluvné podmienky. Nebankový poskytovatelia nekladú toľko dôraz na preverovanie klientov ako banky a v mnohých prípadoch nepožadujú dokladovanie príjmu a tolerujú registre. Nebankové pôžičky sú najjednoduchšou cestou k peniazom.

Porovnaj-Pôžičky.sk > Pôžičky > Nebankové pôžičky
Výška pôžičky:
25 € - 25000 €
Splatnosť:
25 dní - 8 rokov
Výška pôžičky:
25 - 500 €
Splatnosť:
1 - 30 dní

Nebankové pôžičky podľa čiastky

Nebankové pôžičky môžeme rozdeliť do troch skupín. Najžiadanejšie, medzi klientmi súkromných spoločností, sú krátkodobé rýchle nebankové pôžičky. Ich výška zvyčajne nepresahuje 350 eur a doba splatnosti sa pohybuje od 1 do 45 dní. Záujem je aj o strednodobé nebankové úvery, ktoré si dohodnete až do výšky niekoľko stoviek eur na dobu niekoľkých mesiacov a väčšinou u nich musíte dokladovať svoju bonitu. V ponukách nájdete aj dlhodobé nebankové pôžičky v rádoch desiatok tisíc eur, u ktorých je potrebné istenie nehnuteľnosťou.

Pôžička nebanková

Druhy nebankových pôžičiek

Každý klient má určité požiadavky na pôžičku, čomu sa súkromné spoločnosti prispôsobili a prichystali si pre nich nebankové pôžičky bez registra, bez potvrdenia o výške príjmov, bez založenia, zo založenim nehnuteľnosti, expresné s pripísaním peňazí ihneď na účet, pre nezamestnaných, dôchodcov alebo pre ženy na materskej. Pôžičky jednoducho vybavíte cez internet, telefón, SMS alebo osobne na pobočke.

Pôžičky podľa účelu

Niektoré nebankové pôžičky môžete použiť na čokoľvek, iné sú viazané na financovanie konkrétne veci. Najrozšírenejšie sú neúčelové nebankové úvery, ktoré Vám pomôžu preklenúť obdobie do výplaty, zaplatiť staré záväzky alebo si zaobstarať nové spotrebiče. Druhým variantom sú účelové bankové úvery s nižším úrokom a dlhšou dobou splatnosti. Ich typickými zástupcami sú hypotéky, pôžičky na auto, bývanie, rekonštrukciu alebo nákupy na splátky.

Nevýhody pôžičky

Založenie nehnuteľnosti u vyšších čiastok
Horšie podmienky ako v banke
Pozor na neserióznych poskytovateľov

Výhody pôžičky

Možné aj bez príjmu a bez registra
Ľahšie získanie
Rýchle vybavenie u malých súm

Nejnovější články


Ako hospodáriť s peniazmi

Ako hospodáriť s peniazmi?

Stáva sa Vám, že ku koncu mesiaca zistíte, že nevyjdete s peniazmi. Naučte sa hospodáriť s peniazmi a neobávajte sa pred výplatou otvoriť peňaženku alebo nahliadnuť na bankový účet. Poradíme Vám, ako na to!

Kde nájsť peniaze

Kde nájsť peniaze navyše?

Tiež sa vždy pousmejete nad odporúčaním, aby ste si odkladali 20 až 40% zo svojho príjmu na neočakávanej výdavky a vytvárali si finančnú rezervu? Kde nájsť peniaze navyše? Poradíme Vám, ako na to!

Ako sa zbaviť dlhov

Ako sa zbaviť dlhov?

Ako sa natrvalo zbaviť svojich dlhov a konečne sa oslobodiť od hrozieb exekúcie? Nie vždy je to ale jednoduché, prinášame Vám na to odpovede.